Ücretsiz Sohbet Odaları

Şimdi doyasıya sohbet etme zamanı! Sende binlerce insan ile sohbet odaları üzerinde bir araya gel birlikte eğlenceli zamanlar geçir, yeni arkadaşlıkların temelini at. Sizde sohbete bağlanmak mı istiyorsun? Hemen bir takma nick alıp dünyanın çeşitli yerlerinden insanlarla yeni arkadaşlıklara yelken açmaya ne dersin ?
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


Ciddi Evlilik Siteleri


Ciddi Evlilik Siteleri

Ciddi Evlilik Siteleri

Sohbet Chat,Arkadaşlık Siteleri,Tanışma Siteleri,Ayrilmam.NET Evlilik Arkadaşlık Sitesi,Ciddi Evlilik Siteleri,Sanal aşk,sanal sevgi ve sanalda evlilik,evlenmek mutlu olmak çoluk çocuğa karışarak koca bir aile olmak herkesin hakkıdır özlemidir ve en doğal haklarıdır.

İnsanlar neden evlenir evlilik nedir kısaca bunlara cevap verelim, Evlilik, bir kadın ve bir erkeğin karı,koca rollerini edinerek yaşamlarını birlikte geçirmek ve soylarını yasaların koruduğu bir kurum içerisinde belirli statüye sahip çocuklar dünyaya getirerek sürdürmek üzere oluşturdukları bir ilişkiler sistemidir.
Evlilik karmaşık bir ilişki sistemidir. Bireylerin birbirlerine davranma biçimleri, evlilik içi rol ve sorumluluklarını öğrenmeleri gerektirmektedir.
Evlilik iki insanın hastalıkta sağlıkta, iyi günde kötü günde birbirinin yanında olacağına söz verdiği, resmi niteliği de olan beraberliktir.

Sanalda Evlilik Olurmu

Evlilik hakkında gerçekleri konuşmak gerekir ise günümüzde evlilikler eskisi gibi uzun vadeli olmuyor,şiddetli geçimsizlik,her yönüyle tanımadan alınan kararla evlenmek ve ihanetler bunları zaten hem çevremizden hemde bazı televizyon programlarından duyuyoruz zamanın evliliklerinin ne denli sağlıklı ve kalıcı olduğunu.

Gerçek hayatta durum böyle iken sanalda evlilik arayışlarında bulunmak bence imkansız gibi hayal gibi bir şey adı üstünde sanal buralarda insanları ne kadar tanıya biliriz zaten sosyal medya kullanıcılarının hesapları isimleri hatta resimleri bile sahte oluyor.

Diyelim her şeyleri gerçek insan uzaktan uzağa tanıştığı  kişi ile nasıl evlilik hayali yaşaya bilir,ailesi nasıldır,kendi karakteri nasıl niyeti ciddi,mi yoksa evleneyim diye olur olmaz tuzaklarla,mı karşılaşacaksınız, belkide karşınızdaki insanlar evli bu ihtimalde çok yüksek,

Birde Türk Örf ve ananelerine göre genel olarak anne babalar için sanaldan damat yada gelin bu olaya pek sıcak baktıkları söylenemez,belkide istenmeyen gelin veya damat olacaksınız,evlilikte karşılıklı aile bireylerinin rızası önemli,bu konu evlenseniz bile aranızda hep sorun olacak ve mutsuz bir evlilik yaparak sonucu boşanmaya kadar gidecek.

Ve şimdiye kadar sanalda yuva kurmak hiç duyulmamış bir olay olmuş ise,de çok nadir sosyal medya üzerinden evlenenler bunların,da sonlarını zaten bilemeyiz,bu  kadar olumsuz ihtimallere rağmen halen sanaldan yuva kurmayı hayal edenler varsa ne diyelim mutluluklar.

Ciddi Evlilik Siteleri

Ciddi Evlilik Siteleri

Sohbete Giriş İçin Tıkla

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir