Ücretsiz Sohbet Odaları

Şimdi doyasıya sohbet etme zamanı! Sende binlerce insan ile sohbet odaları üzerinde bir araya gel birlikte eğlenceli zamanlar geçir, yeni arkadaşlıkların temelini at. Sizde sohbete bağlanmak mı istiyorsun? Hemen bir takma nick alıp dünyanın çeşitli yerlerinden insanlarla yeni arkadaşlıklara yelken açmaya ne dersin ?
Play Store App Store

Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


Hüzünlü Ayrılıklar


Hüzünlü Ayrılıklar

Hüzünlü Ayrılıklar

Aşk,Fedakarlık,Sevgi,Güven,Ayrılmam Asla derken gelen Acı Ayrılıklar,Hüzünlü Ayrılıklar her anı gelecekten umutlu mutlu başlayan sevdalar,hiç bitmeyecek sanırsın,bende sevdim seni öylesine çıkarsız aynı şekilde sevildiğimi zannederken bilemezdim bir gün gelip ardına bakmadan gideceği,en çok zoruma giden ise yaşanan hiç  onca güzel yılların hatırına bir vedayı bile bana çok görmen.

Hayallerimde bir ömür boyu seni seninle yaşamak varken,habersizce gittiğin günden beri seni sensiz yaşıyorum şimdi ayrılığımızın kaçıncı günü bilmiyorum belkide bilmek istemiyorum çünkü seni halen unutamadım ve halen çok seviyorum, sensiz geçirdiğim günleri yaşanmış saymıyorum sensiz geçen her anı öylesine sebepsiz nedensiz yaşanmış gibi. yaşamak zorunda kalıyorum. sen yoksun,sen benden gittin’ya her şey manasız şimdi sensiz nefes almanın bile bir anlamı kalmadı artık  hayat boş yaşamak boş her şey boş sanki sen yoksun artık.seninle beraber ben yokum.

 

Hüzünlü Ayrılıklar

 

Biz yokuz artık ikimize ait hiçbir şey kalmamış artık.yaşadığımız tatlı  anılardan başka bir şey yok,içimde ölen sevgim yitip giden mutluluklar ve geleceğe dair hayaller gidişinle hepsini öldürdün içinde her şeye rağmen yinede nefret edemedim  senden yok edemedim içimdeki seni yine bitiremedim sana olan duygularımı .ne kadar silmek istesem’de silemedim içimdeki aşkını sevgini .

Şimdi yoksun bilmem kiminle’sin neredesin belkide yeni aşklara yelken açtın belkide beni çoktan unuttun sen unuttun ama ben seni bir türlü unutamadım öyle çok özlüyorum ki seni içimde yanan kor alev’sin en derinlerde saklıyorum seni senden uzakta olsam bile, seni sensiz nasıl yaşadığımı. Ölümüne severken nasıl sensiz yaşlandığımı.içime akıttığım göz yaşlarımı sessiz çığlıklar,ımı bilemezsin çünkü yoksun artık benden çok uzaklardasın.

 

 Hüzünlü Ayrılıklar

 

Sana olan aşkımdan sevdamdan öyle kör olmuştu ki gözlerim seninde beni tıpkı benim gibi  sevdiğini sanmıştım bilmiyorum belki de öyle olmasını hayal ettiğim için kendimi buna inandırmıştım bir gün terk edip gideceğini hiç düşünmemiştim,gidişinle yıktığın hayatımda çok acı çektim belki sensiz yaşayamam diye hayatımdan bile vaz geçmeyi düşündüm belkide halen çok seviyorum seni ama pişman olup dönsen’de artık yer yok sana yıkıp gittiğin hayatımda yarım bıraktığın hayallerimde,biliyorum hemen unutmam zor  olacak ama öyle bir öldün’ki içimde kıyametler kopsa asla dirilmeyecek’sin

 

Hüzünlü Ayrılıklar

Hüzünlü Ayrılıklar

Hüzünlü Ayrılıkla

Sohbete Giriş İçin Tıkla

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir