Ücretsiz Sohbet Odaları

Şimdi doyasıya sohbet etme zamanı! Sende binlerce insan ile sohbet odaları üzerinde bir araya gel birlikte eğlenceli zamanlar geçir, yeni arkadaşlıkların temelini at. Sizde sohbete bağlanmak mı istiyorsun? Hemen bir takma nick alıp dünyanın çeşitli yerlerinden insanlarla yeni arkadaşlıklara yelken açmaya ne dersin ?
Play Store App Store

Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


Şeker Sohbet Tatlı Sohbet


Şeker Sohbet Tatlı Sohbet

Şeker Sohbet Tatlı Sohbet

Şeker Chat,Cici Sohbet,Mutlu Sohbet,Huzurlu Sohbet,Şeker Sohbet Tatlı Sohbet,Ayrilmam.NET Ayrilmam Sohbet biz ayrılamayız diyen dostların,arkadaşların,sevdalıların sohbet chat sitesi seker tadında sohbetleriyle insana bağımlılık yapan seviyeli ve güvenilir arkadaşlık,dostluk,aşıkların mekanı.

Chat,sohbet sitelerine katılan ziyaretçilerinin sitelerden beklentileri nelerdir bu site sahibinden beklenti manasına gelirse sunucu yönetiminden ziyaretçilerinin beklentileri huzurlu seviyeli bir ortam ve yönetim olarak saygılı ve insanlara eşit derecede muamele edilerek tanıdık tanımadık farklı yapılmaması ve güvenilir olması,zaten genel olarak sunucu sahibi veya görevlilerin yapması gereken üzerilerine düşen görevler bunlardır,daha fazlası beklenilemez.

Aynı soruya cevaben Sohbet Chat sitelerinden insanların beklentileri bu konuya başka yönden yani sitelerin ziyaretçileri hatta genel olarak sanal kullanımındaki insanların amaçları beklentileri nelerdir.doğrusu her kullanıcıların beylerin bayanların farklı beklentileri amaçları var yani buna arayışları desek daha doğru olur.

Bunlar duygusal anlamda aşk sevgi,sade arkadaşlık yani sanal yada gençlerin hitabıyla kanka,ve boş zaman geçirmek ,sohbet etmek bazı kişilerde huzur bozmak yada sunuculara saldırı yapmak bunlara’da hacker denmekte ,biz burada bay bayan duygusal ilişkilerinden söz edelim bu sanal ortamlarda yaşanan popüler bir durum.

Sanalda Yaşanan Aşkların Ciddilik Derecesi

İnternet ve Sanal özellikle bu ikisinin kullanımı başladı başlayalı insan ilişkileri farklı boyutlar aldı bozuldu ve sanal ortamlarda aşk moda oldu hemde hızlı başlayan hızlı biten aşklar hatta çoklu ilişkiler bunu erkek’de yapıyor bayanda yani erkeklerde yadırganmayan bir durum reel hayatta bil sıkça karşılaşılan olay,buna bayanlarında dahil olması ve bir gönül’e iki yada daha fazla insanın alınması erkek yada bayan her ikisinin yaptığı bu yanlış gerçekte insanlık dışı ve ahlaka uymayan davranış belki herkes aynı değil bu konuda genelleme yapmış olmayım ama şahit olduğum kadarıyla çok kişi bu durumda.

Son şahit olduğum olay alenen gözler önünde yaşanılan olay bayan site sahibinin sevgilisi bu herkes tarafından biliniyor ve sevgilisini bayanlarla konuşması konusunda kıskanan yasaklayan biri,neyse sunucuya bir bay getirdi çok değer verdiğim arkadaşım diye tanıttı buraya kadar normal,ertesi gün ise değerli arkadaşı canım aşkım demeye başladı,bu kadarına’da pes yani her iki erkekte sohbet genelinde bir bayana aşkım canım sözleri yaz anlayacağınız kız iki kişiyi birden idare ediyordu tabi bu kadarıyla kalıyorsa  aslında söylenecek çok söz var,biz yinede sanalın aşkından bu beklenir diyelim.

Şeker Sohbet Tatlı Sohbet

Şeker Sohbet Tatlı Sohbet

Sohbete Giriş İçin Tıkla

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir