Ücretsiz Sohbet Odaları

Şimdi doyasıya sohbet etme zamanı! Sende binlerce insan ile sohbet odaları üzerinde bir araya gel birlikte eğlenceli zamanlar geçir, yeni arkadaşlıkların temelini at. Sizde sohbete bağlanmak mı istiyorsun? Hemen bir takma nick alıp dünyanın çeşitli yerlerinden insanlarla yeni arkadaşlıklara yelken açmaya ne dersin ?
Play Store App Store

Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


Sohbet Odaları Kuralları


Sohbet Odaları Kuralları

Sohbet Odaları Kuralları

Kurallarımız,Sohbet Kuralları,Chat Kuralları,Sunucu Kuralları,Sohbet Odaları Kuralları,Ayrilmam.NET Sohbet Chat Kuralları,Türkiye Sohbet Siteleri,Turk Sohbet Odaları olarak her sunucu gibi bizlerinde huzurlu bir ortamda seviyeli sohbet ederek hiç bir konuda mağdur olmamanız için uyulması gereken bazı kurallarımız bulunmaktadır.

Genel olarak hepimizin bulunduğu ortamlarda uymamız gereken kurallar yada sohbet adabı gibi mecburiyetler bulunmaktadır ve özellikle sanal ortamlarda vuku bulan olaylara bakılacak olur isek haklı olarak sunucularında koymuş oldukları kuralları anlayışla karşılamak ve bunlara uymak gerekir,sonuçta buradaki iletişim kurduğunuz kişilerde robot değil hepside birer insan ve sunucularda aklımıza esen her şeyi yapma imkanına sahip olduğumuz mekanlar değildir bu nedenle ayrilmam.net sohbet odası kendine has yapılmaması gereken kurallara sahip olan bir arkadaşlık sitesidir ve uymanız gereken kurallarımız.

Ayrilmam.NET Kuralları

Öncelikle topluma aykırı davranışlardan kaçınarak topluma uygun hareketler sergilenmesi saygılı ve seviyeli sohbetlerin yapılması gerekmektedir.

Sitelerimiz +18 yaş sınırı kapsamında 18 yaşından küçüklere girişler yasaktır.

Sohbet genelinde veya diğer odalarımızda argo küfür hakaret içeren veya cinsel içerikli konuşmalar yasaktır buna özel odalarınızda dahil.

Site içerisinde bay bayan herkesin saygılı ve seviyeli davranışlar sergileyerek insanları rencide etmeden sohbet edilmesi gerekir.

Sunucumuz görevlilerine veya diğer kullanıcılarımıza sözlü taciz ve saldırı olumsuz davranış olarak görüleceği için bu gibi olaylarda yasaktır.

Genel olarak her milletin katıldığı sitemizde ırk dil din ayrımı inanç ayrımı yapmak ve ana dilimiz olan Türkçe haricinde konuşmak yasaktır.

Türkiye cumhuriyetini veya kurucularını eleştirmek siyasi konuşmalar yapmak kurallarımız gereği yasaklanmıştır.

Sitemiz içerisinde başka sitelerin adını vermek ziyaretçileri başka sunuculara davet etmek yasaktır.

Sosyal medya iletişim veya telefon numaraları vermek kendi güvenliğiniz adına yasaktır.

Aranızdaki arkadaşlık bağları ne olur ise olsun özel konuşmalarınızın hiç bir şekilde sohbet geneline yansıtılmaması gerekmektedir.

Site girişlerimizde alacağınız takma adlar cinsel içerikli veya reklam amaçlı olmamalı hepimizin güvenli bir ortamda eğlenerek güzel zamanlar geçirmemiz adına bu kurallarımızın tamamına uyma zorunluluğu bulunmakta ve uymayan kişilerin sitelerimizde barındırılmayacağını buradan duyurarak hepinize sorunsuz huzur dolu sohbetler dileriz.

Sohbet Odaları Kuralları

Sohbet Odaları Kuralları

Sohbete Giriş İçin Tıkla

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir