Ücretsiz Sohbet Odaları

Şimdi doyasıya sohbet etme zamanı! Sende binlerce insan ile sohbet odaları üzerinde bir araya gel birlikte eğlenceli zamanlar geçir, yeni arkadaşlıkların temelini at. Sizde sohbete bağlanmak mı istiyorsun? Hemen bir takma nick alıp dünyanın çeşitli yerlerinden insanlarla yeni arkadaşlıklara yelken açmaya ne dersin ?
Play Store App Store

Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


Songül Karlı Biyografisi


Songül Karlı Biyografisi

Songül Karlı Biyografisi

Songül karlı kimdir,Songül Karlı Nereli,Songül Karlı Kaç Yaşında Songül Karlı Biyografisi Türkiye,nin sevilen sanatçıları arasında bulunan güzelliği ve sesiyle insanları büyüleyen sanatçımız hakkında bilgiler,Biyografisi, Hayatı, Öz geçmişi, Doğum yeri, Doğum Tarihi, Fotoğrafı Kaç Yaşında, Memleketi ve Nereli Olduğu Songül Karlı hakkında merak ettiğiniz her şey burada.

Doğum tarihi : 15.Eylül.1973 Songül Karlı kaç yaşında :Kilo & Boy Burcu : Başak Meslek : Şarkıcı, TV Sunucusu, Dizi Oyuncusu Songül Karlı doğum yeri : İstanbul

 

Songül Karlı Biyografisi

Songül Karlı, 15 Eylül 1973 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Asıl adı Songül Kargu’dur. Aslen Tokat’lıdır. Türk halk müziği sanatçısı, Tv sunucusudur. İlk albümü Derman sendedir ile 1991 yılında dinleyicileriyle buluştu.Günümüzde müzik yaşamına ara veren sanatçı, doksanlarda başladığı televizyon kariyerinde, kısa bir süre de olsa dizilerde oyunculuk deneyimi yaşadı.2007 yılında Kanal 7 ekranlarında “Songül Karlı İle Cumartesi” adlı programı yaptı ve sundu.
2008 yılında FOX kanalının evlendirme programı “Su Gibi” adlı programını Uğur Arslan ile birlikte sundu. 2013 yılında Esra Erol FOX tv.ye gelince programını sonlandırdı.2012 yılında programa evlenmek için katılan Metin Yüncü’ye talip olmuş ve sunuculuğunu yaptığı evlendirme programı Su Gibi ekranlarında, Metin Yüncü ile canlı yayında evlenmiştir.

 

Songül Karlı Biyografisi

Sunuculuk Yaptığı Programlar:2007 – Songül Karlı İle Cumartesi Kanal 7 2008 – İki Gönül Bir Olunca FOX TV 2008 – Su Gibi  FOX TV 2014 – Songül Karlı ile Yeniden Kanal Türk 2015 – Bugün Yıldız Benim Show TV 2016 – Songül Karlı İle Evlilik Yolunda TV 8)Ödülleri :1997 – Kral TV Video Müzik Ödülleri THM En İyi Kadın Sanatçı Ödülü 1998 – Kral TV Video Müzik Ödülleri THM En İyi Kadın Sanatçı Ödülü 2012- Evo’s Angels – Kırmızı Türk Yılın En’leri, En İyi Kadın Program Sunucusu 2015- Magazin Casusu Ödülleri, Fantazi-Arabesk En İyi Düet (Devran İskender ile)Albümleri :2017 – Hayat Bir Gün 2004 – Kaç Bahar 2002 – Bir Yana 1998 – Yalan 1996 – Omuz Omuza 1995 – Yanık Bir Türkü 1994 – Dal Boylum 1994 – Dokunsalar Ağlayacağım 1993 – Oralıyam Ben 1992 – Böyle Olurmu 1991 – Deman Sendedir Filmleri ve Dizileri :2010 –  – Türkü Filmi 2002 – Reyting Hamdi 2000 – Paşa Baba Konağı.

Songül Karlı Şarkıları

Dallarımı Kırdılar
Güzel Bu Nasıl Sevdaymış
Babamın Kızıyam
Yandırdın Kalbimi
Yalan
Omuz Omuza
Az Bana
Ay Gibi Yar
Yine Gönlüm Hoş Değil
Şeker Almaya Geldim
Benim Yarim
Dağlara Gel
Deli Yiğidim
Kamber Ağa
Derdim Çoktur
Hayat Bir Gün
Geleceğin Yok Senin
Böyle Olurmu
Anam Ağlar
Fadimem
Nazlana
Özge Yar
Yazın Yağar Kar Başıma
Ağlasam mı
Koca Dünya
Bir Yana
Can Sevdiğim
Derman Sendedir
Yola Çevirdiler Beni
Halimiz Budur
Mihribanım
Hamsi Gözlüm

 

Songül Karlı Biyografisi

Songül Karlı Biyografisi

Sohbete Giriş İçin Tıkla

 

 

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir